• Bizi Arayın
  • +90 312 395 09 47
 
  • Bize E-Posta Gönderin
  • info@nurmak.com.tr
tr TR ar AR en EN fr FR de DE it IT ru RU uk UK

Nurmak Hakkında

Hakkımızda

2008 yılında kurulan Nurmak; 5200 m² kapalı, 3000 m² açık alana sahip kendi fabrikasında üretime devam etmektedir. Yerli ve Milli üretime katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, kendi sektöründe yerli ve milli bir çok projeyi hayata geçirmiştir. Nurmak olarak, İmalat birimi, Servis-Bakım, Boyahane ve İstanbul Şubemizle hizmet vermekteyiz. Kombine kanal açma ve temizleme aracı, kuka basınçlı kanal açma aracı, vidanjör vakumlu temizleme aracı , su tankeri/sulama arazözü ve tüm bu ürünlerin servis hizmetleri konularında gelişerek devam etmektedir. Belirtilen ana imalat konularının yanı sıra özel tasarım gerektiren her türlü araç üstü ekipman ihtiyacınız, konusunda uzman teknik ekibimizin çalışmaları sonucu isteklerinizi karşılayacak en ekonomik ve kaliteli çözüm ile siz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. NURMAK’ta kalite yönetim politikamız, müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazanmak için, her zaman daha kaliteli ve akılcı yöntemler geliştirmeyi ana prensip olarak belirlemiştir. Ürünlerini yurt içi ve yurt dışı piyasalara gururla sunan NURMAK, satış öncesi ve satış sonrası sağlamış olduğu teknik destek ile her zaman müşterilerinin yanında ve yakınında olmuştur.


Misyon

Kurumsal Kalite yönetimi İlkelerimizi ve sektörel tecrübelerimizi yansıtarak, Mükemmellik, Akılcı, Yenilikçi, Teknoloji referanslı, ilkeler çerçevesinde Sürekli Kendini Geliştiren, Memnuniyet Odaklı çalışarak ‘daha iyiye” ulaşma gayretindeyiz.

Vizyon

Araç Üstü Ekipman Sektöründe kendi alanında yurt içi ve yurt dışı pazarında vazgeçilmez bir marka olmak.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini yerine getirerek Müşteri Memnuniyeti”ni Ön Plana Çıkartmak.

Kalite Politikamız

ISO 9001:2015 KYS, ISO 14001:2015 ÇYS, OHSAS 18001 ve 10002 Müşteri Memnuniyeti Standartlarını Uygulanabilir Kılarak Güncel Yasal Mevzuatlar Çerçevesinde Hizmetlerimizi Sürekli İyileştirmek, Geliştirmek Ve Etkinliğini Artırmak.

Hakkımızda

2008 yılında kurulan Nurmak; 5200 m² kapalı, 3000 m² açık alana sahip kendi fabrikasında vidanjör imalatı, kanal açma aracı imalatı, kombine kanal açma, kuka kanal açma, geri dönüşümlü kombine kanal açma aracı üretimine devam etmektedir. Yerli ve Milli üretime katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, kendi sektöründe yerli ve milli bir çok projeyi hayata geçirmiştir. Nurmak olarak , İmalat birimi, Servis-Bakım, Boyahane ve İstanbul Şubemizle hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz : Araç üstü ekipman sektöründe kendi alanında yurt içi ve yurt dışı pazarında vazgeçilmez bir marka olmaktır.

E-Bülten

Nurmak basın ve kurumsal bültenlerinden haberdar olmak için.

Arama