Nurmak Hakkında

Faaliyetlerimiz, kombine kanal açma ve temizleme, kuka basınçlı kanal açma, vidanjör vakumlu temizleme, itfaiye arazözü, su tankeri, sulama arazözü,  ve tüm bu ürünlerin servis hizmetleri konularında gelişerek devam etmektedir.

Hakkımızda

 

Faaliyetlerimiz, kombine kanal açma ve temizleme, kuka basınçlı kanal açma, vidanjör vakumlu temizleme,  su tankeri, sulama arazözü ve tüm bu ürünlerin servis hizmetleri konularında gelişerek devam etmektedir.


Belirtilen ana imalat konularının yanı sıra özel tasarım gerektiren her türlü araç üstü ekipman ihtiyacınız,  konusunda uzman teknik ekibimizin çalışmaları sonucu isteklerinizi karşılayacak en ekonomik ve kaliteli çözüm ile siz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Nurmak’ta kalite yönetim politikası tamamen, müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazanmak yönünde işlemekte olup,  her zaman daha kaliteli ve akılcı yöntemler geliştirmek ana prensip kabul edilmiştir. Ürünlerini yurt içi ve yurt dışı piyasalara gururla sunan Nurmak, satış öncesi ve satış sonrası sağlamış olduğu teknik destek ile her zaman müşterilerinin yanında ve yakınında olmuştur.

FİRMAMIZDAN
GÖRÜNTÜLER